Arabalı Kurye
Şehiriçi Kurye - Kayıt Tarihi:06.03.2019

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye Moto Kuryelerin taşıyamayacağı gönderiler için kurulmuş hizmet şeklidir. Bu Kurye Hizmetini panelvan araçlarımız veya binek araçlarımızla vermekteyiz.

Şehiriçi Kurye, Arabalı Kurye Hizmeti ile Müşterilerinin aynı gün içerisinde Motorlu Kurye lerin Taşıyamadığı koli ve hacimli  gönderilerini adreslerin yakınlığa bağlı olarak  Üç ile beş saat içerisinde Arabalı Kurye Gönderilerini teslim etmektedir. ARABALI KURYE HİZMETİ ile firmalar kendi arabalarını kullanmadan yakıt,tamirat, eleman,Şöför, SSK ve diğer masraflardan kurtulurlar.
Arabalı Kurye hizmet bedelimiz normal Kurye ücretinin 6  katıdır.

Aynı gün içinde gönderi sahibinden alıcısına ulaşması gereken, dosya, belge, ve doküman, gibi konşimentoları, motorlu ya da arabalı kurye servisi ile İstanbul’un her semtine Arabalı KuryeServisi ile ulaştırabilme olanağı sağlayan firmamız, ebat, hacim ya da adet farkı gözetmeksizin hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmenin gururunu yaşamaktadır.

İmzalı adresli, imzasız adresli, imzasız adressiz gibi her türlü gönderi çeşidini: standart, ekspres, arabalı, ya da gece kuryesi hizmetleri ile talep edilme doğrultusunda istenilen zamanda dağıtımını sağlayan şirketimiz, kaza ve hasar olaylarını en aza indirgemiş deneyimli ve profesyonel ekipmanları ile bu çalışmaları gerçekleştirmektedir.

.


   Görüntülenme Sayısı: 3730
   Kayıt Tarihi:06.03.2019

Etiketler: